Październik 2022 – Szkolenie w Rzeszowie

Zarząd Stowarzyszenia KLIR zaprasza na kolejne Seminarium szkoleniowe, które organizowane jest w dniach 26 – 29 października 2022 r. w Kielnarowa w Centrum Turystyki i Rekreacji Wyższej Szkoły Informatycznej i Zarządzania. Szczegółowe informacje w ZAWIADOMIENIU O SZKOLENIU – CZYTAJ / POBIERZ.

Wystąpienia i prezentacje:
RZESZOWSKI INTELIGENTNY SYSTEM TRANSPORTOWY – METODY ZAAWANSOWANEGO STEROWANIA RUCHEM DROGOWYM WRAZ Z WYKORZYSTANIEM ZASOBÓW DANYCH DO PLANOWANIA I REALIZACJI INWESTYCJI DROGOWYCH.

Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
pawelbb - 143
30 września 2022 13:44

W załączniku, przedstawiony jest kolejny potworek prawny spłodzony przez nie strudzonych reformatorów Prawa Ruchu Drogowego. 
Indolencja lub Kretynizm, to najłagodniejsza ocena “sugerowanych inżynierów” po przejściach na skrzyżowaniu ambicji z debilizmem (określenie częściowo zaporzyczone od Dzielnego wojaka Szwejka).

https://www.youtube.com/watch?v=0R0B2sidWII

Myślę że temat skrzyżowań ktore skrzyżowaniami nie są oraz temat “sugerowanych przejść dla pieszych” które przejściami nie są, wart jest opinii S-KLIR.

pawelbb - 143
29 września 2022 11:44

Rzadko klnę, ale permanentne kretynizmy twórcze reformatorów przepisów ruchu drogowego, zasługują tylko na jeden komentarz …!!! a eho niesie mać mać mać …

https://www.o2.pl/motoryzacja/wazna-zmiana-od-21-wrzesnia-wielu-kierowcow-nie-ma-o-tym-pojecia-6815409274346336a

adtr
23 września 2022 07:50

Dobre miejsce i czas. Przyjadę.
Pragnę przypomnieć, że warsztaty będą także obejmować rozważania na tematy związane z § 6 ust 3 rozporządzenia o zarządzaniu ruchem ponieważ przepis sprawia problemy interpretacyjne i obecni na szkoleniu inżynierowie ruchu na podstawie analizowanych materiałów będą mogli owocnie przedyskutować całą sprawę

3
0
Would love your thoughts, please comment.x